• Uroczystość rozdania certyfikatów i zaświadczeń o ukończeniu kursów realizowanych w ramach projektu "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2"

• Informujemy, że 8 lipca 2021 r. o godzinie 17.00 w auli Zespołu Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie odbędzie się uroczyste wręczenie zaświadczeń o ukończeniu następujących kursów:

1. Kursu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV.
            2. Kursu obsługi i eksploatacji kombajnu zbożowego.
            3. Kursu kosmetycznego z zakresu stylizacji paznokci z elementami pedicure.
            4. Kursu kosmetycznego z zakresu stylizacji rzęs metodą objętościową.
            5. Kursu kosmetycznego z zakresu wizażu.

Serdecznie zapraszamy!

• Drzwi Otwarte oraz Akcja Rekrutacja

• 17 czerwca 2021 w godzinach 12.00-18.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich Ósmoklasistów zainteresowanych  nauką w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie na Drzwi Otwarte oraz akcję REKRUTACJA.

Przyjdź, zobacz, zapisz się!

Spotkaj się z nauczycielami i uczniami oraz zapoznaj się z ofertą edukacyjną szkoły. Obejrzyj pracownie szkolne, warsztaty oraz internat.

Przyjedź z rodzicami (opiekunami prawnymi), a będziesz mógł na miejscu wypełnić wniosek do naszej szkoły.

• Wyniki IX Konkursu Recytatorskiego "Poetycka podróż z Agnieszką Osiecką i Wisławą Szymborską"

• IX Powiatowy Konkurs Recytatorski.

Poetycka podróż z Agnieszką Osiecką i Wisławą Szymborską

on- line

Gronowo 2021

W konkursie wzięło udział 27 recytatorów z 11 szkół podstawowych  oraz ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Jury zdecydowało o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień:

Grand Prix

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nowogrodzie

Adam Wyrzykowski

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe

Zuzanna Mytlewska

Liceum Ogólnokształcące nr III  im. Samuela Bogumiła Lindego w Toruniu

Koordynator konkursu                                                         Przewodnicząca Jury

Beata Musiała                                                                         Emilia Betlejewska

Reżyser i scenarzysta teatralny

• Zmiana terminu odbioru wyników egzaminu zawodowego

Drodzy zdający egzamin w sesji styczeń-luty 2021.

Zgodnie z informację otrzymaną od OKE Gdańsk, w tym roku przez wzgląd na sytuację epidemiczną w kraju certyfikaty, świadectwa i dyplomy po egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie wydawane będą w sekretariacie dopiero 8 kwietnia 2021 r.

Paczkę z dokumentami dla Państwa otrzymamy bowiem dopiero 7 kwietnia.

Jednocześnie przypominamy, że wyniki są opublikowane w systemie egzaminacyjnym i są dla Państwa widoczne od dnia dzisiejszego pod linkiem z wczorajszego komunikatu.

Informujemy także, że osoby, którym się nie powiodło i uzyskają negatywny wynik egzaminu zgodnie z komunikatem Dyrektora CKE mają czas na złożenie deklaracji przystąpienia do egzaminu poprawkowego do dnia 8 kwietnia 2021 roku.

W załączeniu do niniejszego komunikatu znajduje się wzór deklaracji, proszę o przesłanie skanu wypełnionej deklaracji, w przypadku kiedy chcecie Państwo przystąpić do egzaminu poprawkowego, na adres a.cetkowska@zsgronowo.edu.pl

• Akcja krwiodawstwa

• Uwaga! Już w najbliższy czwartek, 18 marca 2021 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w auli Zespole Szkół, CKU w Gronowie odbędzie się Akcja Krwiodawstwa.

Krew mogą oddać wszyscy chętni, którzy mają ukończone 18 lat i zakwalifikują się po przeprowadzeniu wstępnych badań lekarskich.

Chętni uczniowie, którzy planują oddać krew proszeni są o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej (z podanym imieniem, nazwiskiem, klasą i numerem telefonu) na adres szkola@zsgronowo.edu.pl

Termin zgłoszenia: 16.03.2021 r. do godziny 12.00.

Po zebraniu chętnych osób zostanie ustalony szczegółowy harmonogram z konkretnymi godzinami, dla każdego ucznia.

Harmonogram zostanie przesłany sms.

• Trwa nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe

• Informujemy, że trwa nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe:

Technik rolnik - dwie kwalifikacje:

• ROL.04. Prowadzenie produkcji rolniczej
            • ROL.10. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej.

Technikalną kwalifikację w zawodzie Technik pojazdów samochodowych

• MOT.06 - Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

dla osób mających potwierdzoną kwalifikację  w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.

Opiekun medyczny - jedna kwalifikacja:

• MED.03. - Świadczenie usług pielęgnacyjno – opiekuńczych osobiechorej i niesamodzielnej.

Termin składania wniosków: 12 marca 2021 r.

• Opiekun medyczny - ostatnia szansa na zdobycie zawodu w jeden rok!

• Zapraszamy osoby dorosłe z wykształceniem minimum gimnazjalnym do udziału w Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym - opiekun medyczny.

Jest to ostatnia szansa na zdobycie zawodu w systemie zaocznym w ciągu jednego roku.

Od 1 września 2021 r. wykształcenie, to będzie można zdobyć tylko w 1,5-rocznej szkole policealnej w systemie dziennym lub stacjonarnym (na wejściu będzie wymagane wykształcenie średnie).

Szczegóły pod nr tel. 56 678 40 82