• Liceum Ogólnokształcące

• Klasa o ukierunkowaniu paramilitarnym

Uzyskasz wiedzę potrzebną Ci w życiu codziennym – w pracy i w domu. Przeżyjesz przygodę w kontaktach ze służbami mundurowymi – wojskiem, strażą pożarną, służbami ratowniczymi i policją – a być może sam wybierzesz jedną z tych profesji w przyszłości. Obozy szkoleniowe we współpracy z wojskiem i strażą pożarną, musztra oraz specjalistyczne godziny WF (elementy sportów walki), zapewnią Ci tężyznę fizyczną.

Klasa o ukierunkowaniu psychoedukacyjnym

Dla osób pragnących uzyskiwać sukcesy zawodowe i osobiste. Nauczysz się wielu cennych umiejętności psychologicznych i społecznych na dodatkowych przedmiotach z zakresu psychoedukacji. Gdy chcesz skutecznie porozumiewać się z innymi, kierować swoimi emocjami, radzić sobie ze stresem oraz pomagać innym ludziom to wybierz ofertę psychoedukacyjną.

Klasa o ukierunkowaniu kosmetycznym

Rozszerzysz swoją wiedzę w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej. Podstawę teoretyczną stanowić będzie nie tylko wiedza ogólna, ale również specjalistyczna. Dowiesz się, jak zaplanować zabieg kosmetyczny oraz jak właściwie dobrać kosmetyki pielęgnacyjne. Wyjazdy do spa oraz gabinetów kosmetycznych pozwolą poznać najnowsze technologie i techniki wykonywania zabiegów.

• Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
      • szkola@zsgronowo.edu.pl
      • a.murawska_czapla@zsgronowo.edu.pl
      • Sekretariat dyrektora (tel./fax): 56 678-41-18 56 678-41-25 56 678-41-66 +48 600727156 Sekretariat uczniowski: 56 678-40-82 56 678-40-83 +48 883349205