• LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH

       

      Kurs Manager w gastronomii

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Chojnicka

      Zuzanna

      1.  

      Romanowska

      Karina

       

      Kurs organizacja imprezy od koncepcji do realizacji

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Gniadek

      Ksenia

      1.  

      Hasse

      Nela

      1.  

      Matuszewska

      Joanna

      1.  

      Miklaszewska-Polcyn

      Justyna

      1.  

      Romanowska

      Karina

      1.  

      Sadowska

      Jolanta

       

      Kurs ziołolecznictwa oraz tworzenia kosmetyków i perfum naturalnych

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Curlej

      Żaneta

      1.  

      Dziewiątkowska

      Hanna

      1.  

      Gruszka

      Maria

      1.  

      Kierska

      Mariola

      1.  

      Koc

      Agnieszka

      1.  

      Kowalska

      Barbara

      1.  

      Kowalska

      Małgorzata

      1.  

      Lewin

      Wiesława

      1.  

      Lubnau

      Marcin

      1.  

      Łęgowska

      Anna

      1.  

      Mieczkowska

      Agnieszka

      1.  

      Mieczkowska

      Anna

      1.  

      Piankowska

      Joanna

      1.  

      Pietruszyńska

      Mirosława

      1.  

      Rewucka

      Alicja

      1.  

      Rewucki

      Daniel

      1.  

      Romanowska

      Magdalena

      1.  

      Sadowska

      Jolanta

      1.  

      Sławińska-Stogowska

      Dominika

      1.  

      Słomkowska

      Marlena

      1.  

      Szynal

      Beata

      1.  

      Zielińska

      Paulina

       

      Kurs obsługi i eksploatacji kombajnu zbożowego

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Burak

      Paweł

      1.  

      Chojnicka

      Aleksandra

      1.  

      Dąbrowski

      Michał

      1.  

      Jurkiewicz

      Igor

      1.  

      Kroplewski

      Szymon

      1.  

      Kwiatkowski

      Radosław

      1.  

      Łukaszewski

      Hubert

      1.  

      Nowak

      Marek

      1.  

      Nurkowski

      Radosław

      1.  

      Ordon

      Krzysztof

      1.  

      Pokorowski

      Szymon

      1.  

      Potocki

      Kamil

      1.  

      Przybulski

      Andrzej

      1.  

      Skrzeszewski

      Damian

      1.  

      Staroń

      Grzegorz

      1.  

      Sulkowski

      Krzysztof

      1.  

      Szałkiewicz

      Hubert

      1.  

      Śliwecki

      Łukasz

      1.  

      Torkowski

      Piotr

      1.  

      Werniewicz

      Hubert

      1.  

      Wilczewski

      Jakub

       

      Kurs cukiernictwa

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Angowska

      Sylwia

      1.  

      Frąk

      Katarzyna

      1.  

      Frykowska

      Magdalena

      1.  

      Kasprzak

      Ewa

      1.  

      Kolbus

      Dorota

      1.  

      Kropkowska

      Agnieszka

      1.  

      Kwietniewska

      Agnieszka

      1.  

      Kwietniewski

      Dawid

      1.  

      Murawska

      Magdalena

      1.  

      Sikora

      Mirosława

      1.  

      Smoter

      Sylwia

      1.  

      Struś

      Agnieszka

      1.  

      Wieczorkowska

      Klaudia

      1.  

      Wiśniewska

      Anna

      1.  

      Zakrzewska

      Paulina

      1.  

      Zwolińska

      Kinga

       

      Kurs kulinarny

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Cebula

      Wiesława

      1.  

      Chmiel

      Anna

      1.  

      Cieszyńska

      Jadwiga

      1.  

      Figurska

      Marzenna

      1.  

      Gajtkowska

      Aldona

      1.  

      Matuszewska

      Joanna

      1.  

      Niewiadoma

      Jolanta

      1.  

      Rabant

      Robert

      1.  

      Wilczyńska

      Krystyna

      1.  

      Wojtecka

      Katarzyna

      1.  

      Wróbel

      Joanna

       

       

      Kurs MS Excel w biurze i nie tylko

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Bolińska

      Maria

      1.  

      Chojnicka

      Aleksandra

      1.  

      Depczyński

      Jakub

      1.  

      Garkowski

      Sławomir

      1.  

      Gawełek

      Jakub

      1.  

      Grożyńska

      Natalia

      1.  

      Kamińska

      Karolina

      1.  

      Marchlewska

      Maja

      1.  

      Pęk

      Jadwiga

      1.  

      Witkowska

      Agnieszka

      1.  

      Wrześniewska

      Edyta

      1.  

      Ziółkowska - Śliwa

      Agata

       

      Kurs języka angielskiego (osoby zostaną zakwalifikowane po wykonaniu testu poziomującego)

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Chojnicka

      Zuzanna

      1.  

      Garkowski

      Sławomir

      1.  

      Gawełek

      Jakub

      1.  

      Golubska

      Agnieszka

      1.  

      Hejka

      Anna

      1.  

      Mazur

      Weronika

      1.  

      Pęk

      Jadwiga

      1.  

      Pęk

      Marcin

      1.  

      Słomkowska

      Marlena

      1.  

      Wąsik

      Aleksandra

      1.  

      Zamorowska

      Joanna

      1.  

      Zielińska

      Paulina

      1.  

      Ziółkowska - Śliwa

      Agata

       

      Kurs kosmetyczny - stylizacja paznokci

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Aleksandrowicz

      Angelika

      1.  

      Chmiel

      Natalia

      1.  

      Cieciórska

      Marzena

      1.  

      Cimoch

      Rozalia

      1.  

      Czarnecka

      Justyna

      1.  

      Iwan

      Martyna

      1.  

      Kostecka

      Anna

      1.  

      Łukaszewska

      Paulina

      1.  

      Matuszewska

      Małgorzata

      1.  

      Mazur

      Weronika

      1.  

      Owczarczyk

      Julita

      1.  

      Przybysz

      Renata

      1.  

      Rygielska

      Agnieszka

      1.  

      Talarek

      Żaneta

      1.  

      Wąsik

      Aleksandra

      1.  

      Zamojska

      Karina

      1.  

      Zwara

      Ewa

      1.  

      Zygmańska

      Weronika

       

      Kurs kosmetyczny - stylizacja rzęs

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Ciechacka

      Aurelia

      1.  

      Dolsiewicz

      Agnieszka

      1.  

      Falkowska

      Paulina

      1.  

      Korczyńska

      Kinga

      1.  

      Kordella

      Sandra

      1.  

      Kowalewska

      Karolina

      1.  

      Kowalewska

      Zuzanna

      1.  

      Kowalska

      Dominika

      1.  

      Lewicka

      Klaudia

      1.  

      Małek

      Magdalena

      1.  

      Markowska

      Joanna

      1.  

      Nadolna

      Żaneta

      1.  

      Słupczewska

      Natalia

      1.  

      Błaszkiewicz

      Emilia

       

      Kurs kosmetyczny - wizaż

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Kiżewska

      Zuzanna

      1.  

      Klonowska

      Anna

      1.  

      Kopacz

      Natalia

      1.  

      Neumann-Rzeźnik

      Karolina

      1.  

      Podlaszewska

      Zuzanna

      1.  

      Przerwa

      Sylwia

      1.  

      Stachowska

      Anna

      1.  

      Szczypińska

      Natalia

      1.  

      Szopa

      Weronika

       

      Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (135)

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Błażejewski

      Robert

      1.  

      Brzeziński

      Mariusz

      1.  

      Caliński

      Michał

      1.  

      Guttman

      Adrian

      1.  

      Jankowski

      Sebastian

      1.  

      Małek

      Wiktor

      1.  

      Mariański

      Mariusz

      1.  

      Muchewicz

      Kacper

      1.  

      Niburski

      Kacper

      1.  

      Olkowski

      Arkadiusz

      1.  

      Piechocki

      Paweł

      1.  

      Rossek

      Karolina

      1.  

      Rossek

      Wit

      1.  

      Rybacki

      Mateusz

      1.  

      Szałkiewicz

      Hubert

      1.  

      Wilewski

      Mikołaj

      1.  

      Wiśniewski

      Emilian

       

      Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG (141)

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Ciepliński

      Paweł

      1.  

      Cyl

      Adrian

      1.  

      Jankowski

      Patryk

      1.  

      Kopczyński

      Karol

      1.  

      Kościołowski

      Bartosz

      1.  

      Kwiatkowski

      Sebastian

      1.  

      Majek

      Bartłomiej

      1.  

      Piotrkiewicz

      Krzysztof

      1.  

      Piotrkiewicz

      Zbigniew

      1.  

      Skoczylas

      Jan

      1.  

      Skowron

      Adam

      1.  

      Słomkowski

      Tomasz

      1.  

      Zieliński

      Robert

       

      Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Cieszyński

      Konrad

      1.  

      Depczyński

      Andrzej

      1.  

      Drewniak

      Łukasz

      1.  

      Jamrowski

      Jarosław

      1.  

      Kopaczewski

      Jakub

      1.  

      Kwiatkowski

      Sebastian

      1.  

      Lubiński

      Norbert

      1.  

      Pęk

      Marcin

      1.  

      Piechocki

      Paweł

      1.  

      Pieniążkowski

      Jarosław

      1.  

      Romanowski

      Sławomir

      1.  

      Wołk - Wołkow

      Mariusz

       

      Kurs Makijaż permanentny brwi

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Kończewska

      Wioleta

      1.  

      Szyplik

      Anna

       

      Kurs masażu I-go stopnia

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Wardowska

      Arleta

       

       

      Kurs operator drona z uprawnieniami BVLOS (MR do 25 kg)

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Pęcherski

      Radosław

       

       

       

      Kurs operatora żurawia HDS

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Niewiemska

      Barbara

       

      Kurs - przewóz materiałów niebezpiecznych ADR z uprawnieniami na cysterny

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Sulkowski

      Krzysztof


       

      Kurs Zarządzanie ryzykiem

      Lp.

      Nazwisko

      Imię

      1.  

      Kruszewski

      Kacper

       

       

       

    • Kontakt

      • Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
      • szkola@zsgronowo.edu.pl
      • a.murawska_czapla@zsgronowo.edu.pl
      • Sekretariat (tel./fax): 56 678-41-18 56 678-41-25 56 678-41-66 +48 600727156
      • Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie Gronowo 128 87-162 Lubicz Poland
      • Nabywca: Powiat Toruński ul. Towarowa 4-6 87-100 Toruń NIP 956-20-86-885
      • Odbiorca: Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie Gronowo 128 87-162 Lubicz
      • Sekretariat uczniowski: 56 678-40-82 56 678-40-83 +48 883349205
      • Platforma Usług Administracji Publicznej: adres skrytki podawczej: /ZSCKUWGRONOWIE/SkrytkaESP
  • Galeria zdjęć

      brak danych