• Wyniki trzeciej rekrutacji do projektu "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2"

• Listy osób zakwalifikowanych na kursy realizowane w ramach projektu "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2"

W zakładce "wyniki trzeciej rekrutacji" zostały zamieszczone listy osób zakwalifikowanych na poszczególne kursy.

Wszystkie zakwalifikowane osoby zobowiązane są do przybycia do szkoły od 5 do 7 października 2021 r., celem uzupełnienia wymaganych dokumentów (pokój 205)

wtorek 7.00 - 15.00

środa 7.00 - 17.00

czwartek 7.00 - 17.00

W sobotę 9.10.2021 r. o godzinie 13.30 zapraszamy na podpisanie umów (potwierdzenia wysłane zostanę sms) (nie dotyczy to części osób zakwalifikowanych na kurs operatora koparko-ładowarki klasa III, koparki jednonaczyniowej klasa III - gdzie czekamy na rozstrzygnięcie postępowania przetargowego mającego na celu wyłonienie dostawców usługi).

Terminy rozpoczęcia realizacji wsparcia:

1. W przypadku kursów realizowanych przez Zespół Szkół, CKU w Gronowie pierwsze grupy rozpoczną zajęcia po 15 października 2021 r.

2. Osoby zakwalifikowane na język angielski zostaną zakwalifikowane na odpowiedni poziom po wypełnieniu testu poziomującego.

3. W przypadku kursów realizowanych przez firmy zewnętrzne większość skierowań będzie wydana w sobotę.

• Kolejny etap rekrutacji uczestników projektu "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2"

• Informujemy, że zgodnie z zapowiedzią w dniach 2.09.2021 r. - 10.09.2021 r. przyjmujemy zgłoszenia osób chcących wziąć udział w projekcie "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2".

Wnioski można składać w sekretariacie dyrektora (pokój 205):

• od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00
            • w sobotę 4.09.2021 r. od 8.00 - 15.00

oraz w sekretariacie uczniowskim (pokój 207)

• wtorki, środy i czwartki w godzinach 15.00 - 17.00

Więcej informacji i wykaz kursów, na które można składać wnioski w trzecim etapie rekrutacji znajduje się w zakładce Projekty-->Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2

• Nabór do szkół dla dorosłych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe

• Informujemy, że trwa nabór do:

• Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (absolwenci zasadniczej szkoły zawodowej i branżowej szkoły I stopnia przyjmowani są na 3 semestr)

oraz na kwalifikacyjne kursy zawodowe w następujących zawodach:

• technik administracji,
            • technik usług kosmetycznych,
            • technik rolnik,
            • elektromechanik pojazdów samochodowych,
            • technik pojazdów samochodowych,
            • i inne.
          • Lista osób zakwalifikowanych do Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia w Gronowie

• Informujemy, że w strefie ósmoklasisty w zakładce "wyniki rekrutacji" znajdują się listy uczniów zakwalifikowanych do Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia w Gronowie.

W kolejnej zakładce znajdują się ważne informacje dla obecnych i przyszłych mieszkańców internatu przy Zespole Szkół, CKU w Gronowie.

• Uroczystość rozdania certyfikatów i zaświadczeń o ukończeniu kursów realizowanych w ramach projektu "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2"

• Informujemy, że 8 lipca 2021 r. o godzinie 17.00 w auli Zespołu Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie odbędzie się uroczyste wręczenie zaświadczeń o ukończeniu następujących kursów:

1. Kursu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV.
            2. Kursu obsługi i eksploatacji kombajnu zbożowego.
            3. Kursu kosmetycznego z zakresu stylizacji paznokci z elementami pedicure.
            4. Kursu kosmetycznego z zakresu stylizacji rzęs metodą objętościową.
            5. Kursu kosmetycznego z zakresu wizażu.

Serdecznie zapraszamy!

• Drzwi Otwarte oraz Akcja Rekrutacja

• 17 czerwca 2021 w godzinach 12.00-18.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich Ósmoklasistów zainteresowanych  nauką w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie na Drzwi Otwarte oraz akcję REKRUTACJA.

Przyjdź, zobacz, zapisz się!

Spotkaj się z nauczycielami i uczniami oraz zapoznaj się z ofertą edukacyjną szkoły. Obejrzyj pracownie szkolne, warsztaty oraz internat.

Przyjedź z rodzicami (opiekunami prawnymi), a będziesz mógł na miejscu wypełnić wniosek do naszej szkoły.

• Wyniki IX Konkursu Recytatorskiego "Poetycka podróż z Agnieszką Osiecką i Wisławą Szymborską"

• IX Powiatowy Konkurs Recytatorski.

Poetycka podróż z Agnieszką Osiecką i Wisławą Szymborską

on- line

Gronowo 2021

W konkursie wzięło udział 27 recytatorów z 11 szkół podstawowych  oraz ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Jury zdecydowało o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień:

Grand Prix

Wyróżnienie

Adam Wyrzykowski

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe

Wyróżnienie

Zuzanna Mytlewska

Liceum Ogólnokształcące nr III  im. Samuela Bogumiła Lindego w Toruniu